Powiadomienie

Icon
Error

2 Strony12>
Jakie szkoły polecacie?
Administrator
#1 Wysłane : 31 stycznia 2012 01:52:28(UTC)
Ranga: Member

Grupy: Administrators, Registered
Przyłączony: 2012-01-31(UTC)

Może ktoś ma pozytywne doświadczenia i chciałby zarekomendować dobrą szkołę językową? Gdzie warto się uczyć?
a.bielicz
#2 Wysłane : 1 marca 2012 16:21:50(UTC)
Ranga: Newbie

Grupy: Eksperci, Registered
Przyłączony: 2012-02-14(UTC)

Ja lubię K&K w Krakowie, z tym że ja dobrze uczę się w warunkach w których się ode mnie wymaga konkretnych rzeczy. Mają dużo zajęć dodatkowych. Jest to szkoła języka angielskiego.

Jeżeli ktoś lepiej utrwala materiał poprzez częste powtarzania - chodzi o konwersacje, to znajomi polecąją naukę metodą Callana.

Bardzo dobre opnie ma też Gamabell obecnie Bell - tam wymagania(ode mnie) były zbyt małe, ale jeżeli ktoś ma wewnętrzną samodyscyplinę, to lektorzy i native speakers ok.

Z niemieckiego polecam Goethe-Institut w Krakowie, z tym że ja mam tylko podstawy niemieckiego, więc nie wiem jak jest przy bardziej zaawansowanych lekcjach.

gespanntheit
#3 Wysłane : 15 marca 2012 20:59:23(UTC)
gespanntheit

Ranga: Advanced Member

szukam takiej włie szkoły, i dużo ludzi poleca mi empik school,może ktoś coś słyszał ?
dominisia91
#4 Wysłane : 1 kwietnia 2012 12:17:13(UTC)

Grupy: Registered
Przyłączony: 2012-04-01(UTC)

ja oczywiscie polecam empik:) sama sie tam wiele lat uczylam jezyka wloskiego i mam mile wspomnienia, poza tym dzieki temu aktualnie studiuje filologie wloska i czuje ze robie to co zawsze chcialam:)
tuveneno
#6 Wysłane : 24 kwietnia 2012 10:53:15(UTC)

Przyłączony: 2012-03-11(UTC)

Polecam Callana :) uczyłam się tam 2 lata i wiele mi to dało. Dzięki tej szkole zdałam bez problemu ustną maturę i pokonałam wewnętrzną barierę przed rozmowami w obcym języku [co mysli każdy z nas ma] nawet popełniając błędy. Zajęcia z native speakerem są najlepsze, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Każdy nauczyciel to inny akcent i często smieszne sytuacje :)

Szkoda, że tą metoda uczą tylko angielskiego [z tego co wyczytałam].
Maciek_streetcom
#5 Wysłane : 25 kwietnia 2012 14:21:14(UTC)
Ranga: Advanced Member

Grupy: Eksperci, Nauczyciele, Registered, Streetcom
Przyłączony: 2012-02-06(UTC)

Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
dominisia91;221 napisał(a):
ja oczywiscie polecam empik:) sama sie tam wiele lat uczylam jezyka wloskiego i mam mile wspomnienia, poza tym dzieki temu aktualnie studiuje filologie wloska i czuje ze robie to co zawsze chcialam:)

Empik warto polecić przede wszystkim ze względu na baaardzo duże zniżki jakie dają swoim pracownikom na kursy językowe :)
malami06
#7 Wysłane : 27 kwietnia 2012 20:29:08(UTC)

Ja również polecam Empik. Profesjonalni lektorzy, dużo terminów o wyboru i małe grupy. CHodziłam 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Nie polecam natomiast British School. Grupa okazała się 15 osobowa a miało być max 9 osób. Jak zapytałam czy zamierzają coś z tym zrobić to powiedzieli, że muszą zrobić sobie "górkę" bo jak ktoś zrezygnuje to żeby finalnie nie mieli zbyt małych grup. No to zrezygnowałam!
wdowki06
#8 Wysłane : 29 kwietnia 2012 20:20:00(UTC)

Przyłączony: 2012-04-15(UTC)

Będąc na studiach chodziłem do szkoły językowej uczącej metodą Callana. Ale ta metoda u mnie się nie sprawdziła.
majkel1
#9 Wysłane : 26 czerwca 2012 13:00:13(UTC)

Przyłączony: 2012-06-26(UTC)

teraz to kierunek azjatycki albo bardzo wąskie specjalizacje np. chiński kantoński :))))
konfiskator
#10 Wysłane : 5 lipca 2012 14:33:13(UTC)

Przyłączony: 2012-07-05(UTC)

ja bym w życiu nie odważył się na chiński… w sumie skandynawskie też są teraz opłacalne, ale najpierw warto mieć opanowany na maxa angielski. ja właśnie kończę kurs w speak upie i w przyszłym roku chcę się zapisać na jakiś niszowy język ;)
ronaldooo
#11 Wysłane : 17 września 2012 20:09:05(UTC)

Przyłączony: 2012-09-17(UTC)

Mam spoko doświadczenia z warszawskim Speak Up. Szkoła z mega elasrtycznym planem, ciekawe zajęcia w grupach, kurs zróżnicowany jak chodzi o metody pracy. Mnie bardzo pomógł jak chodzi o anglika, podskoczyłam w tej szkole do c1
marzena
#12 Wysłane : 24 września 2012 13:20:38(UTC)

Przyłączony: 2012-09-24(UTC)

osobiście mogę polecić uczelnie kraków, Co prawda uczęszczałam tam na szkolenie biznesowe, ale w swojej ofercie mają też zajęcie zarówno indywidualne, jak i dla dzieci. Posiadają naprawdę wysoko wykwalifikowaną kadrę. Trenerzy dokładają wszelkich starań, żeby wszystko łatwo wchodziło do głowy Do tego pozytywne referencje od dużych firm (TP S.A., Orbis S.A., czy też ProLogis S.A.).
marina
#13 Wysłane : 1 listopada 2012 19:04:28(UTC)

Przyłączony: 2012-11-01(UTC)

Jako osoba, która od miała zawsze wileką barierę uczęszczałam do kilku szkół językowych, jednak dopiero po ostatnim wakacyjnym kursie poczułam, że coś nieco drgnęło w tym temacie.
Za sprawą kursu w English For You w Warszawie podciągnęłam mówienie. Dużo zajeć z wyśmienitym amerykańskim Nativem sprawiło, że wreszcie trochę mówię. Polski lektor tłumaczył gramatykę, Native zajmował się właśnie konwersacjami. Bardzo fajny ten system dualny w English For You, czyli gramatyka z polkim lektorem i konwersacje z Nativem. Polecam
fation
#14 Wysłane : 28 lutego 2013 13:28:30(UTC)

Przyłączony: 2013-02-28(UTC)

A czy ktoś z Was uczył się w Speak Up. Chyba jako jedyni mają naukę na komputerze w ofercie.
ola.nowik
#15 Wysłane : 20 kwietnia 2013 10:59:21(UTC)

Przyłączony: 2013-03-27(UTC)

Zapraszam do dyskusji na temat jakości nauczania szkół językowych, które są najlepsze?
hercules
#16 Wysłane : 7 maja 2013 11:59:04(UTC)

Grupy:
Przyłączony: 2013-05-07(UTC)

po kursie semestralnym w warszawskim English For You, który był bardzo nastawiony na konwersacje ( miałem dobrego Nativa z USA ) teraz spróbuję swoich sił na kursue w wakacje. Mają naprawdę fajną ofertę, można przez jeden miesiąc ogarnąć zakres materiału całego semstru. Generalnie kursy są w tej szkole bardzo dobre, dużo się mówi i dzięki temu nie jest nudno.Mam w wakacje zamiar przygotować się do fce, potem w semestrze to już CAE
Karla88
#17 Wysłane : 16 maja 2013 23:35:30(UTC)

Przyłączony: 2013-05-16(UTC)

Ja polecam szkoły studia wyższe, ciekawe kierunki studiów oraz nauka języków obcych ;]
I jak narazie nie narzekam ;] chociaż wiadomo troche wkuwania jest, ale myślę, że warto;]
corn
#18 Wysłane : 10 lutego 2014 10:01:54(UTC)

Przyłączony: 2014-02-10(UTC)

Polecam kursy on-line w Szkole Języków Obcych Shamrock. Nauka z lektorem przez Skype. Do wyboru język angielski, niemiecki, rosyjski, francuski i czeski.
eni
#19 Wysłane : 2 lipca 2014 16:29:30(UTC)

Przyłączony: 2014-07-02(UTC)

Polecam wakacyjne szkoły językowe ze sprachcaffe.
Do wyboru język angielski, francuski, włoski, hiszpański, niemiecki, arabski i chiński.
Kacper_02
#20 Wysłane : 20 marca 2015 12:15:50(UTC)

Przyłączony: 2015-03-20(UTC)

Ja mogę polecić szkołę Rapid-English, nie byłem jakoś zbytnio wybitny w tym języku, a chciałem się go nauczyć, nie wyrzucając kasy w błoto. U nich masz właśnie jedną lekcje próbną za darmo i po niej możesz zdecydować czy chcesz się tam uczyć czy nie, więc myślę, że każdy może sam zdecydować, ja jestem zadowolony, bo rzeczywiście nauczyłem się języka, a nawet nie musiałem wychodzić z domu
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
2 Strony12>
Skok do forum