Powiadomienie

Icon
Error

2 Strony<12
Dlaczego warto?
fernando
#21 Wysłane : 31 października 2012 08:37:10(UTC)
Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2012-10-31(UTC)

Ja uważam, że studia podyplomowe to dobra inwestycja. Znacznie lepsza niż np. studia II stopnia, które dają tylko papier. Z tego co się orientowałem to jeśli pracodawca w ogóle patrzy na jakieś studia, to są to podyplomowe. Dają w miarę dobre przygotowanie w ramach konkretnej dziedziny. Niedawno skończyłem licencjat i właśnie też przymierzam się do wyboru uczelni, na której będę robił podyplomówkę. Czy możecie coś polecić w Szczecinie? Słyszałem dobre opinie o WSB (studia Szczecin - na stronie jest spis kierunków), ale poza tym nie ma zbyt dużego wyboru w Szczecinie. Jeśli ktoś jest zorientowany to proszę o info.
e-rzecznik ALK
#22 Wysłane : 10 lutego 2013 20:21:46(UTC)

Przyłączony: 2013-02-10(UTC)

Studia podyplomowe to bezsprzecznie najlepsza inwestycja w siebie. Ukończone na odpowiedniej uczelni dają nie tylko "silny" (czyli ceniony przez potencjalnego pracodawcę) dyplom, ale i są niepowtażalną okazją do nawiązania nowych kontaktów. Dobrym przykładem takiego procesu są studia MBA w Center of Excellence w Akademii Leona Koźmińskiego. Jest to jedyna w Polsce szkoła biznesowa posiadająca prestiżową potrójną akredytację (tzw. Triple Crown - akredytacja przy 3 prestiżowych instytucjach: AACSB, AMBA i EQUIS). To także miejsce, na którym razem z poznanymi na studiach osobami można założyć własny biznes ;-)
Ola19
#23 Wysłane : 25 lutego 2013 12:09:35(UTC)

Przyłączony: 2013-02-25(UTC)

to jeszcze przede mną ale już dziś mogę śmiało powiedzieć, że sam mgr nie wystarczy...
ola.nowik
#24 Wysłane : 27 marca 2013 21:40:02(UTC)
Ranga: Member

Przyłączony: 2013-03-27(UTC)

Myślę, że każde studia są dobre nawet i te podyplomowe. Jednakże ja wybrałam szkolę OMEGA . Zobaczcie jej ofertę http://www.studiawyzsze.pl/
elbla
#25 Wysłane : 29 lipca 2013 08:49:24(UTC)
Ranga: Member

Przyłączony: 2013-07-05(UTC)

moim zdaniem dobrze, że jest tak duży wybór studiów podyplomowych i nawet można kształcić się na ochroniarza, to zawsze daje szansę, ze taka firma ochroniarska zatrudni akurat nas, a nie kogoś kto ukończył tylko sam kurs
Maggot
#26 Wysłane : 16 stycznia 2014 16:37:19(UTC)

Przyłączony: 2013-10-08(UTC)

studia podyplomowe są bardzo ważne, zagraniczny pracodawca patzry na papiery, jeśli sa to studia w kooperacji z zagraniczną uczelnią ( np. SGH z University of Minnesota ) to mój kolega po takim papierze dostał pracę w Microsoft na dobrym stanowisku, więc niech maruderzy łaskawie popatrzą co daja mocne studia absolwentom
Matylda
#27 Wysłane : 25 czerwca 2014 19:26:47(UTC)

Przyłączony: 2014-06-25(UTC)

Zalezy jakie wiadomo, ale zwykle sie oplaca i sa lepsze nawet jak same studia bo ukieronkowuja konkretnie
mwieczorek
#28 Wysłane : 17 lipca 2014 20:56:53(UTC)

Przyłączony: 2014-07-17(UTC)

Matylda;630 napisał(a):
Zalezy jakie wiadomo, ale zwykle sie oplaca i sa lepsze nawet jak same studia bo ukieronkowuja konkretnie

Witam! Zgadza się, studia podyplomowe to doskonała szansa na szybkie przekwalifikowanie i zdobycie nowego zawodu. Studia podyplomowe sa także odpowiednie dla osób, które chcą podnieść swój poziom wykształcenia i zwiększyć szansę na zdobycie dobrze płatnej pracy. Korzystając z okazji chicałam serdecznie zaprosić na takie studia na uczelnie grupy WSB. W naszej ofercie znajduje się wiele kierunków w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Dodam również, że do 11 sierpnia trwa promocja, w której można oszczędzić aż 600zł na wpisowym i czesnym. Po szczegóły zapraszam na nasza stronę internetową.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek
Online Ekspert WSB
depka
#29 Wysłane : 31 lipca 2014 08:36:39(UTC)

Przyłączony: 2014-07-31(UTC)

Mi studia podyplomowe dużo dały. W zasadzie to nowy zawód ponieważ po ukończonej administracji było bardzo cienko. Fakt,że dziwnym trafem udało mi się znaleźć pracę ale zarobki? Szkoda gadać...
Ukończyłam za to studia podyplomowe fotografię ( konkretnie na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu).
Zawsze lubiłam fotografować ale to studia dały mi umiejętności jak wykorzystać swoje talenty. OBecnie nadal prauję w budżetówce ale weekendami mogę sobie dorabiać jako fotograf i w zasadzie to nie mam obecnie powodów do narzekania.
Milossz
#30 Wysłane : 26 sierpnia 2014 09:17:40(UTC)

Przyłączony: 2014-08-26(UTC)

Studia podyplomowe to prawie wymóg. Obecne bardzo dynamiczne czasy wymuszają nieustanne doszkalanie się. Przykładowo, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu posiada bardzo bogaty zbór studiów podyplomowych: http://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/studia.html. Jest w czym wybierać. Renoma uczelni gwarantuję przychylność pracodawców. Warto zwrócić na to uwagę. Jeśli zależy Wam na lepszej pracy to studia podyplomowe są najlepszym rozwiązaniem.
jjusti18
#31 Wysłane : 6 października 2017 15:00:37(UTC)

Przyłączony: 2017-04-02(UTC)

Warto również wybrać się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017, żeby zdobyć wiedzę w zakresie biznesu oraz nawiązać ciekawe kontakty. Nie zapomnijcie :) Już 16stego i 17stego października w hotelu Vienna House Andel's Łódź.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest (3)
2 Strony<12
Skok do forum